Září 2010

Design 31.

25. září 2010 v 13:13 | Miya ..mijuše..Intíček..Nanami..jak chcete ^-^ |  Designy blogu
sasuke-and-sakura.blog.cz
 .... taky k tomu nemám co říct. xP
s tím fakt žádná práce nebyla.. :P Ale líbí se mi xDDnáhled :P :L and Kira xP

24. září 2010 v 19:24 | Miya ..mijuše..Intíček..Nanami..jak chcete ^-^ |  Moje výtvory
sasuke-and-sakura.blog.cz
...Ano, jde o Yaoi... Na přání mé úchylné onee-chan. xD (já přece vůůbec úchylná nejsem... já bych po ní taky yaoi nikdy nechtěla!! xD)

Ne, ale fakt. Vůbec to nechápu. Ještě před rokem mi to přišlo prostě odporné, nemyslitelné, nenormální a vadné. xD A teď je ze mě takovej úchyl. :P No nic, no.. xP  Radši tady dám jenom odkazy na DA, páč to radši na blogu ani nechcu xDDV1: [link]
V2: [link]

+ [link] na dev mý onee-chan. Ten obrázek SasuNaru je pro mě. ^^ Úplně dokonale kreslí. ♥ A démonek je stejně nejlepšíííí *3*

with lve mii ♥ xD *jebe jí x)*

24.9.2010

24. září 2010 v 19:11 | Miya ..mijuše..Intíček..Nanami..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
sasuke-and-sakura.blog.cz
Ehm.. Vím, po hodně dlouhé době. xP
Ale upadla jsem do toho stereotypu, přesně, jak jsem nechtěla. .. Škola, tanec, dvě povídky, učení a spát. Klasika. Domů se totiž většinou dostávám kolem půl sedmé (dobře, každý den až na čtvrtek... a víkendy, samože xP). Dneska jsem ale byla doma. Je mi fest blbě. To že vypadám jako zombie je už normální. xD

Jinak jsem changla design, protože tamten se mi krutě nelíbil. Všem jistě hned došlo, že s tímhle žádná práce nebyla. xD Jinak si moc cením tvojí pomoci, Anyo, jsem moc ráda, že mi design uděláš, díky moc. Fakt se na něj těším. ^^ Taky bych se ti chtěla omluvit za to, že jsem neodpovídala na komenty, ale fakt jsem teď neměla na blog ani pomyšlení.

Taky vám musím oznámit jednu úplně super nejlepší událost. xD My máme kočičkuu ♥. Je to šíleně roztomilý, hravý a mazlivý kotě. Nalezenec, no. :) Ale přece bych ho na tom nádru nenechala. :P A jmenuje se Beebee. xD (podle bratra Včela2 xD)

Jinak jsem toho teda moc nenapsala(nic) ani nenakreslila(jeden obrázek).. ==" .. Ale to, co mám sem hodím a mám nový nápad na povídku. Pokud se mi bude chtít, může mít do pěti dílů, ohhaduju. Ještě uvidím, páč já jsem osoba líná a má aktivita je hodně pomíjivá (viz archiv xD).

Tak zatím x)
mii

Design [30.]

1. září 2010 v 22:19 | Miya ..mijuše..Intíček..Nanami..jak chcete ^-^ |  Designy blogu
sasuke-and-sakura.blog.cz
Bhuuu.. Nový design. Vlastně stejný jako ten minulý, jen jiná barva a záhlaví. Vůbec se mi s tím nechce štvát. Ten minulý design mi docela lezl krkem, tak jsem měla potřebu to změnit. Moc se mi nelíbí, teda to záhlaví. Pokud najdu obrázek, tak ho možná ještě změním. xPJinak začla škola (ach.. jak nečekané xD).. takže dalších deset měsíců mučení. Je to hnusný, mám pocit jakoby mi někdo na ruce nasadil okovy. A bojím se, že se můj život zase dostane do toho hnusnýho stereotypu. A navíc jsem si přes minulý rok ten šílenej ústav tak znechutila, že to bylo fakt poprvé, co jsem do tý školy nechtěla. Předtím jsem to brala prostě jako život. Teď to nejde a já se ráno modlila aby mi ujel bus. Jenže maminka byla tak hodná a vykopla mě z baráku se slovy "ať ti to neujede" ...takže nic, no. Ten první den by se i dal (i když se na tý lavici spalo blbě, je sakra tvrdá!).. Až uvidím ty ježibaby, stoupnou mi vlasy na hlavě.. ach jo.. nemám teď na nic náladu. Nasrat s debilní školou!