Březen 2010

31.3.2010

31. března 2010 v 22:18 | Miya ..mijuše..Intíček..Nanami..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
sasuke-and-sakura.blog.cz
hej hej :))
já vím, zas sem se XX let neozvala a nic nepřibylo atp... ale jsem teď většinou venku nebo nemám čas, takže... :P

zase několik totálně nesouvisejcích a smyslnedávajících keců xP

***

normálně.. mám nehoráznou chuť jet do chorvatska.. a na dlouho...x( páč moje momentálně dvě nejlepší(?) kamarádky budou o prázkách minimálně na měsíc pryč.. X_x a zas jenom já budu tvrdnout doma.. ale ja nechciii x((  důvod, proč nikam nejedem je jednoduchý, prostě nejsou prachy..páč právě včera jsme začali dělat novou střechu... ... to je sice hezký,  ale.... já stejně někam chci.

***

normálně víte o tom, že jsem šílenej "inteligent"? :D
...fakt nesnášim náš vysavač. a to proto, že moc dobře vysává... dneska se mi povedlo totiž vysát plyšáka :D:D:D

***

málem sem se dneska zabila xD
můj otec totiž usoudil, že jsem zřejmě už dost velká (je mi 13) na to, abych se učila řídit. xDD málem sem nám rozbila auto, ale to už je detail .... xD a i když sem byla totálně posraná, byl to fakt skvělej pocit ^^ těším se, až budu řídit ^^

***

nemůžu najít obrázek na design... x(
dala bych sem nějaký starší, ale líbí se mi jenom jeden, a ten je tmavej :( ...je jaro... nechci černou..
chtěla bych nějakou oranžovou nebo tak nějak.. docela se mi ještě líbí ten design z minulýho jara ..už si nepamatuju číslo... ale přijde mi spíš jako.... na takový... skoropodzim xD

***

a už nevím co psát.. tak zas mizim :)
+
spešl poděkování Yone ~ ♥ si zlatá, že na můj, i když blbej  a neaktivní blog pořád chodím a píšeš úžasné komentáře ^^ díky moc :))

mijuše

20.3.2010

20. března 2010 v 12:42 | Miya ..mijuše..Intíček..Nanami..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
sasuke-and-sakura.blog.cz
Yo, minna minna-san ^-^
zdravím, po XXX letech.. xD zase.. xD
Víte, mám strašnou potřebu se vykecat, takže.. xD

Nop.. v minulým článku jsem říkala, že něco přibyde, ale ani se to tu nehnulo.. ehm.. nop, prostě.. škola.. a mnoho dalších věcí. xD jako například to, že jsem o prázkách byla u mojí onee-chan. ^^ byla zase jednou prdel :D nop a potom škola a odporná Lidaříková xD (neřešte xD) ..ale poslední týden byl úplně nejlepší ^^ (ale čtvrtek byl hnusnej :( )

pondělí a úterý byly takový klasický dny, ale bude fakt výtlemuhodné.. poprvé v životě byla pro mě škole jeden velkej výtlem xD a ve středu taky xD ale to bylo úplně nejvíc, páč jsme s Evčou plánovaly úprk na koncert co měl být ve čtvrtek (30STM) a následné znásilnění Jareda xDDD omg, kdyby nás někdo slyšel... (teda doufám, že ne XD) a potom byl čtvrtek.. co se bohužel nic nekonalo, všeci sme tvrdli v **** škole. Celou dobu jsem si tam stěžovala, jak je život nespravedlivej, že chcu do prahy, ale nikdo mě tam neposlouchal (ignoranti xD onee-chan s Elly si tam cosik mlely o VD X_x) takže potom jsme se o volný hodině zase potkaly s Evčou a poplakaly sme si. xD v pátek do školy přinesla Elly hromadu plakátů a tak se strhla bitka ...no a prostě..další LOL den xD

Och.. menší shrnutí tohoto týdne.. teď je ale konečně WEEKEND takže volnoooooo ^______^ a je teplooo a je supeer.. ^^ ach jak já se těším na léto *_____* :)

no, a něco k blogu.. snad to, že už fakt musím udělat ten design, páč tendle už mi leze krkem xD takže se možná k něčemu dokopu.. aktivitu taky žádnou neslibuju xD jako vždy xD (mimochodem sem vám zapomněla říct, že teď jsou mé volné dny omezené na úterý a víkend.. x( takže tak..)

tak zatím, sayonara, minna-san a užívejte životaaa (heh..hhráblo mi xD za to může jaro xD ..no jo.. zítra už je jaro, ne?..myslim xD.. O.o psychoo xD)

jo, a sorráč za chyby a překlepy xD ...páčko xD

mijuše

7.3.2010

7. března 2010 v 9:25 | Miya ..mijuše..Intíček..Nanami..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
BaF! :3
Hlásím se vám, z mého počítačku, z mýho koutku.. KONEČNĚ ..protože spát týden s bratrem v jedný posteli fakt není nic pro mě.. X_x xD
Tak.. a nevím, co bych vám hezkýho řekla.. ... hmm.. máme prázdniny.. xD takže mám tak trochu čas... :3 takže asi udělám nový design.. a třeba tu něco přibyde.. uvidím.. nějak se mi totiž přidávat nechce xD..

Mmm.. tak zatím, mijuše :3

btw: tohle je článek o ničem, jenom další ohlas, že žiju xD