Listopad 2009

New dess [24.] n_n

28. listopadu 2009 v 16:15 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Designy blogu
Hiiiiiiiiiiiiiiiiii xDD

OK, vím, že jsem se (zase) dlouho neozvala... Ale což.. že jo xDD stalo se..
No.. A já jsem se dneska (ZASE) nudila.. (mám sice uklízet, ale to se mi nechce.. x__X ..mamka mě zabije xD..no ..ehm.. xD to je mimo ;)) ..takže jsem zrobila takový dess. Vůbec nevím, co mě to popadlo, protože tohle vážně není můj styl.. ale co.. xD už jsem to splácala.. n_n
Taky jsem mimochodem přidala oblíbený stránky a dvě tyhle naprosto dokonalé avatarky..xD (líbily se mi moc na to, abych je tam nedala..xD) n_n

No.. eh.. a já zas nevím, co bych kecala.. Žádné npvé zážitky vážně nemám xD.. vlastně možná něco, ale jenom tak, abyste si nemysleli, že jen tak spím, tak mám rozkreslený jeden obrázek (už asi dva týdny. Vždycky vytáhnu tablet, načpáču tři čárky a zase to schovám xDDD.. takže nevím, kdy ho dokončím, ale jestli se aspoň trochu povede, chtěla bych ho dvoum osobám věnovat..:))
No aa... To už je asi vážně všechno.. takže já mizíím xD

Ale ještě náhled ;) :)))

takže ten jee tuu:

(BTWčko - sorry za překlepy xDD)

A já frčím.. ^^
Džaa nááááá
mijuše ^_______^

16.11.09 - Chrrrrr

17. listopadu 2009 v 0:03 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
Ahooooooooooooj .. xD
No, vím zase píšu... A zse hovadiny.. páč k tomu ZASE nemám žádnej důvod.. Ale co, že jo.. :) xD

Chtěla jsem vás jenom tak pozdravit, tak se ptám, jak se máte? (Ok.. vím, že mluvím ledatak sama k sobě.. xD ...ehm.)

Nop.. uítra se nejde do školy.. postřeh.. Ale prostě úplně juhé. xD Tu fyziku bych vážně asi nepřežila.. ..
No.. ehm.. a... všimli jste si, že jsem se překonala a hodila sem viděo? HA! xD jsem dobrá normálně.. xD Ne, já teď tak nevím co přidávát.. Chtěla bych tu povídku, ale za celý týden a něco jsem zase nic nenapsala... A prostě musím něco vymyslet. Každopádně teď se do toho pouštět nebudu, jelikož už spím a psala bych stokrát větší hovadiny než normálně.. xD

Taky mě napadlo, zkusit ten nápad s japonštinou (pokud někdo neví co myslím, tak je to tady). Ale nevím, kdy se k tomu dokopu, že jo. To bych totiž nesměla být tak líná.. xD ale detail. Jestli to zveřejním, tak uvidím jak se to chytně a podle toho budu (ne bo ne) pokračovat.. :) Uvidí se.

Hmm.. co jinak? No, asi to bude všechno.. Mizím dřív, než tu usnu nad klávesnicí ;)

Oyasuminasai, minna-san
Miya ^-^

And Theeeeeen xDD

15. listopadu 2009 v 20:47 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  ╠ Videa
Hej.. Tož toto je úplně na zesrání xD Já jsem vážně padala ze židle.. Šak se podívejte sami ;)


Ohodnocení blogu ^-^

15. listopadu 2009 v 20:46 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Info o blogu
Yaay ..xD Tak to bylo poprvý, co jsem si něco takovýho udělala, a výsledek mě rozhodně hodně potěšil.. ^_____^ Takže děkuju Kumiko


^-^

11.11.2009

11. listopadu 2009 v 20:54 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
piratejack.gif image by marrkyperla zdravíím.. eh.. :D
No, abych předem upozornila, tak ani nevím, proč píšu. Takže zase jenom blbý hlody. xP
Ale co! .. Dneska je hezký datum, všimli jste si? :D

No, to je fuckna.. Chtěla jsem se vlastně omluvit. Vím, že tady nic nepřidávám, a s povídkou jsem se už asi čtyři dny nepohla, ale prostě se na počítač teď nedostanu. Ještě teď musím dělat nějaký debilní úkoly z něminy. OMG.. Kdyby aspoň ta úča nebyla taková kráva.. A zítra se dom dostanu až o půl šesté.. ach jo.. No co..
.. Ale dneska jsem se na komp dostala, ale to asi jenom proto, že jsem potřebovala okopčit něco.. :P .. A já když se jednou na po čítač dostanu.. Tak mě z něho jen tak někdo nevyžene. :D
No ale to je taky fuckna. :D

Už nevím, co bych plácla.. A jo. chci se zeptat.. Co byste tady tak chtěli? :D totiž poslední dva (nebo kolik) měsíce přidávám jenom moje všem volný kecy, takže.. :D Když budu mít čas, tak možná přidám možná nějaké video nebo něco..:) (Ale to neznamená, že nechci slyšet váš názor.. všichni to hezky napíšou do komentů a povinně! :D)

Hm.. Ok, vím, že jsem vážně otravná, ale co! :D:D no raději mizím..:D
takže zatíím :D:D
Miya

Tip na goodový povídky

2. listopadu 2009 v 22:54 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Nezařazeno
Zdravím.
Chtěla jsem vám tady dát tip na skvělou autorku páru povídek - Safiru.
Nemám ještě její povídky všechny předčtené, ale většinu už ano, a musím přiznat, že mě z nějakého neznámého důvodu doráží její styl psaní.
- Na blog jsem narazila jednou, když jsem hledala recenzi na anime Zombie-Loan. Je to suprově vlastními slovy sepsaná recenze. Hrozně se mi líbila, a protože už v tu chvíli jsem obdivovala její styl psaní, dala jsem si blog do záložek.
Měla jsem za to, že to píše autorka blogu..

Potom jsem tam asi měsíc nepáchla a dneska jsem si na to vzpomněla. Dočetla jsem se, že autorka recenze je Safira, kamarádka autorky blogu (akeppanashi).
Když jsem si o ní (Safiře) něco přečetla, hned jsem se vrhla na její povídky.
Musím uznat.. Jsou skvělé. Hrozně se mi líbí, protože rozhodně mají něco do sebe.
Jenom mě hrozně mrzí, že jsou to povídky z roku 2007/2008. Autorka blogu je od srpna neaktivní, takže nepředpokládám, že už něco přibyde, i když v to doufám. Chtěla bych si od Safiry přečíst něco víc.

...No, a teď když jste si přečetli (pokud jste přečetli xD) výlev mého srdíčka, dostáváme se k jádru. - Tudíž odkaz na její povídky.. Takže ty jsou TADY. Vážně hodně doporučuju :))

(takové malé btwčko: z mojí povídky mám dopsaných necelých 25 stránek, takže nějakých deset dílů by to mohlo být (jeden díl je na dvě stránky a něco). Téměř jsem se nehnula od začátku, ale zase to začíná mít rychlý skluz. Toho se vždycky u mých povídek bojím. Ještě ale přesně nevím, jak to bude pokracovat.. Ale jak říkám.. Musím si být tou povídkou jisná, než ji zveřejním, jinak bych ji nedokončila.. Takže zatím nevím, co bude. Ale mohlo by to poprvé dopadnout dobře. :D:D)

Oyasumi, minna :))
Miya