Říjen 2009

Happy Halloween

31. října 2009 v 23:24 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
Baaf! :D
Nazdar lidi.. :)
Dlouho jsem se neozavala, vím.. Ale Halloween nemůžu prošvihnout! :D:D Škoda, že se u nás neslaví.. :P Česko je prostě prdel světa.. No co.
A.. Taky vás jdu o Halloweenu postrašit, já jsem totiž.. Kreslila!! :D:D
Katastrofa.. No co..:P Náhodou jsem se snažila... Teda jenom trochu, páč už jsem toho měla docela plný zuby, ale neva :D:D:D

Takže.. Kdo chce umřít, perex..:D:D :)


20.10.09 ... [zdravím xP]

20. října 2009 v 21:45 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
Čekali jste nějaký smysluplný článek? Omlouvám se, jenom zase moje pitomý kecy. xD
Tak fajn, zase si jenom vylévám srdíčko, páč na přidávání nějakých inteligentních článků (nebo více intelignetních než moje kecy) vážně nemám čas nebo náladu.
Momentálně.. K dnešku..
No, ve škole se to docela dalo. Mě samotnou překvapilo, jak mi do dneska rychle uteklo, ale zase jsem horzně nasraná, páč mi dopsala moje nejlepší propiska (asi jsem vážně jak magor neměla kolečkovat n_n). Ale to je už docela fuckna.. Koupím náplň. xD A mimochodem mi kámoška slíbila, že mi půjčí Darrena Shana, takže jsem taky happy. xD
No..A jinak jsem dneska měla svoje první ta--...eh.. předtaneční (tatínek tomu prostě odmítá říkat tamneční. Ale zase má pravdu xD). To byla katastrofa. xD Stalo se to nejhorší, čeho jsem se obávala a to to, že tančím s holkou. Což já naprosto odmítám, takže hned jak jsem přifrčela domů, jsem začala hustit do bratra ať se mnou tančí. Ten to odmítl, ale jakmile jsem rodiče seznámila s mou situací, nátlak na něho byl prostě velkej. xDD Takže mi to docela zvedlo náladu (teda byla bych happy, kdybych neměla ten zasranej puchýř (z Polky xDD) x_X).
Jinak už je 21:43 a já mám dělat ještě úkol do ájny. ..A to jsem dneska chtěla jít brzy spát.

No.. Vím, že si tu stěžuju a sedím sama u kompu, ale je to vážně jenom chvilka. xD
Takže fajn, já mizím mějte se
Miya

(malé btwčko - Lalííí, kdy bude new díl PS? O:))

16.10.09 [..Eh..]

16. října 2009 v 23:48 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
Zdravím, zdravím.
Vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale prostě tak nějak nebyl čas nebo chuť..
Momentálně jsem unavená a chce se mi hrozně spát... Ale prostě jít spát nemůžu, protože musím ještě moje dvě malé sestry vyzvednout ze školy. Pokud nemáte ani páru, co můžou dělat kolem půlnoci ve škole, ani důvod nehledejte. Nechce se mi to teď vysvětlovat. xD
No.. Momentálně.. Asi něco ze života.. No, ve škole nic nového. Pořád stejně otravné. Navíc v pondělí píšeme z chemie, z toho nic neumím, páč já nejsem schpná si to prostě zapamatovat a z ajny, což dopadne zřejmě blbě tak i tak - moje slabá stránka.
Jinak mám v úterý svoje první taneční, nebo spíš "předtaneční" a nemám oblečení ani nic a vůbec se mi to teď nechce řešit.
Navíc mě docela dost sere, že je poslední dobou hroná zima. Je podzim a už padá sníh. Já nevim, prostě chci jenom listí.. xD Já mám podzim vážně ráda, ale jenom když je teplo.:D Díky zimě mám tak nějak mrzutou náladu.
Mimoto jsem taky přečetla jednu good povídku na Naruto - na pár ItaXSaku. Myslím, že na tyhle dva jsou nejhezčí povídky a tahle se hodně vydařila. Je už starší, ale nevadí. :) A když jsem už u toho čtení, vzpomněla jsem si, že jsem si chtěla hrozně přečíst Darrena Shana Madame Oktu. Můj milovan tatínek mi na to odmítl dát dvě stovky, a do knihovny se mi nechce.xD Nevím proč, ale prostě nemám ráda půjčené knížky. Bratr do mě začal hustit cosik o tom, že si to mám najít na netu jako e-book. Když jsem mu asi po stopadesáte vysvětlila, že to tam nikde není, se o pokoušel najít sám, ale byl na tom stejně jako já. Nakonec jsem neodolala a vzhledem k tomu, že na tomto blogu jsou starší překlady od pátého dílu, jsem ho začala číst (ten pátý díl). Zaujalo mě to a líbí se mi to, takže jsem to zkousla hned naráz. Super knížka, ten první díl si určitě pořídím.

No, jinak já musím pro ty holky, kdyžtak sem potom ještě hodí malý edit.
Omlouvám se za překlepy, ale nejsem u sebe na kompu a na klávesnici nejsem zvyklá. - a ještě jedna omluva za totálně volný kecy.
Miya