Září 2009

Nápad

18. září 2009 v 22:19 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Info o blogu
Tak.. Eh.. Vlastně .. ještě předtím, něž odpluju do říše snů, jsem se chtěla na něco zeptat.. :P


Říká tady někomu něco ten japonský název? - jestli ano, jstě dobří, toto se vás moc netýká..xDD

Pokud jsem se teď neožrala, tak by se to mělo číst jako "NIHONGO" - píše se to takhle - にほんご, a v překladu je to Japonština.

- Abych to trochu vysvětlila. Mám Knížky japonštiny, ve kterých mám gramatiku, popis určitých znaků, postupy jak se píšou apod. A pokud byste chtěli, tak bych vám to hodila sem, na blog v podobě obrázků, kde by to všechno bylo ode mně přepsané. Samozřejmě byste to tam měli i normálním japonským fontem, protože já nejsem rozená japonka, abych ty znaky měla v ruce, takže ty moje jsou pořád kostrbaté..:P Možná v některých případech budu i skenovat rovnou z knížky, co vím.. :)

Nevím ale kdy bych to dělala. Možná by to vycházelo pravidelně, možná ne.. Nějak bych to vymyslela.

Nevím jestli to tu budete chtít, takže bych byla ráda u tohoto článku vážně za každý komentář.. (samozřejmě k tématu, reklamy neberu xP)

Ok, tentokrát snad definitivně,
ojasuminasaj, minna-san ^^ xD
miya
btw... sorráč za opakování slov, ale já tu usínám..xD

18.9.09

18. září 2009 v 21:53 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
Zdravím žijící bytosti na tomto blogu (pokud nějaké jsou, že jo..xD)
No.. :) Vím, že se ozývám zase po týdnu, ale jinak není ani čas. To je pořád: škola, přijedu domů, lehnu si, uklízím, učím se, podívám se na netu na pár blogů, a jdu spát. (tak je to teda nejčastěji..:P)
No, a navíc mám poslední dobou docela blbou náladu, jelikož jsem v úterý plnou parou vrazila v těláku do zdi (pzn. byli jsme venku). Věřte není to moc příjemnýho, páč je to docela hlubký. Takže to docela dost slušně bolí, dneska se mi tam konečně začalo dělat něco co by mohlo připomínat strup..xD Jenže bych to nebyla jí, abych si s tím něco neudělala, že... xD takže jsem dneska tím osudovým kolenem vrazila do rohu stolu, nejprve jsem myslela, že se poseru, ale po chvíli to bylo OK. Sice se to potom ještě jednou opakovalo, ale ..detail xD
Při takovém zranění bych se asi člověku posmívala, že simuluje, ale vono to vážně fest bolí...
No..EHM.. xD klid.. :)
Jinak..k blogu... eh.. neprudí vás tady tenhle ten design? ..páč mě nevadí a měnit se mi to nijak moc nechce, ale kdyby toho měl někdo dost.. (sice nevím, kdo by tady chodil pravidelně, ale taky detail...xD)
Noo... a dneska už asi nic nepřidám. Měla jsem v plánu dodělat ten rozcestník, zkouknout anime, napsat konečně další díl Secret, a ještě XX věcí, ale mě se chce tak spááát..x_X xD
Takže někdy jindy, snad zítra... :):P

takže zatím mizím, oyasumi
miya

12.9.09 - zdravím... po sto letech.. eh.. xD

12. září 2009 v 13:17 | Miya ..mijuše..Intíček..jak chcete ^-^ |  Moje kecy
Já vím, já vím, já vím, já vím... ale stejně sem nikdo nechodí (kromě lalinky..xDD a mě..XD), tak je to docela jedno, ale i tak.. :P
Začala škola, toho si snad každý všiml XDD.
No.. ještě nemáme moc učení, ale i tak se mi na počítač už moc nechce. Takže ho vzácně přes týden zapnu..xP
Ale je víkend, že.. Venku je docela hezky, ale už začíná být docela zima.. :P Není tam ani noha.. O.o
No, to je jedno, každopádně jsem to zapla.. XDD a podívala jsem se na anime K-ON, má to jen třináct epizod, takže jsem to zkousla už včera. Jinak jsem si minulý týden o víkendu rokoukala Ouran high school host club (či jak xD) a Zombie Loan.. Asi ty anime přidám do rozcestníku a něco by sem mohlo přibýt, ale nejsem si tím tak jistá... mám hroznou chuť nakreslit holky z K-ON, páč to bylo vážně super anime.. Taky jsem chvilku měla takový sen, ale stejně bylo nejlepší jak jsme si s Lalinkou vymýšlely na nádru, že založíme kapelu, že já budu hrát na keyboard a ona na bicí, přizvem kámošku, která nám tam bude kvičet, a... eh..xD to chce klid.. samozřejmě to byla jenom sranda.. a jestli nevíte o čem melu, tak vám sem hodím ending z K-ÓNka a možná vám to bude trochu jasnější ;)

Bluech.. a zase melu totální hovadiny, takže radši přestanu... :P

dža ne, miyaa-chaaaan ^-^ XD

(tady ten ending, je vážně super ^-^)